Кошик
570 відгуків
Mobilot.com.ua
Контакти
MobilotЮрий
Київ, Україна
+380 (63) 568-94-04
viber
+380 (67) 164-80-08
+380 (63) 614-39-39
viber
+380 (67) 814-39-39

Частини корпусу ноутбука

Частини корпусу ноутбука

Купуючи ноутбук кожна людина, зазвичай дивиться на зовнішній вигляд. У кожного різні смаки, комусь подобаються стильні металеві ноутбуки, комусь лаконічні глянцеві, комусь ділові матові, все залежить від користувача.

При використанні в будь-якому ноутбуці можуть виникати проблеми з функціоналом корпусу.

 

Корпус складається з декількох частин:

1. нижня частина, яка ховає внутрішній механізм (піддон)

2. нижня середня частина, де розміщується тачпад і клавіатура (стіл)

3. середня верхня частина, яка обрамляє екран (рамка)

4. верхня частина, та яку ми бачимо одразу, як перед нами постає ноутбук (кришка матриці)

5. додаткові нижні і бічні частини, ті які закривають невеликі слоти та роз'єми (сервісні кришки)

6. механізм, який з'єднує дві частини ноутбука (петлі)

 

Кожна з частин може бути піддана пошкоджень і мати сліди від експлуатації (подряпини, вм'ятини, сколи), які не тільки негарно виглядають, але і можуть привести до більш глобальних пошкоджень внутрішніх деталей.

 

При виявленні пошкодження будь-якої частини, є кілька варіантів вирішення проблем:

* Перший варіант для самих ледачих, але і найдорожчий: подальше користування ноутбуком до повного його виходу з експлуатації і покупка нового.

* Другий варіант, менш дорогої ніж попередній: користування ноутбуком до моменту виходу його з ладу і відновлені корпусу і запчастин, режиму роботи.

* Третій варіант, середньої цінової категорії: заміна частин корпусу на нові або б / у (різниця тільки в ціні, і в якості матеріалу, з якого зроблена дана частина).

* Четвертий варіант найдешевший, але можливий тільки з мінімальними пошкодженнями: відновлення пошкодженої частини корпусу.

 

Слід зазначити, що користувач, який не підходить перший варіант, повинен розуміти, що чим складніше пошкодження, тим важче і триваліше виконується робота над повернення до життя техніки.

Также хотелось подробнее рассказать, о разнице новых и б / у запчастей. Новые запчасти обычно производят из более худшего материала, чем б / у заводские (оригинальные). Новые запчасти на данный момент (если на них не указано новый оригинал) в большинстве случаев изготавливают из более низкого по качеству материала и в использовании они менее надежны и быстрее подвергаются повреждениям. В оригинальных же запчастей, после замены, срок эксплуатации вдвое больше, чем в новых.

Змінюючи будь-яку складову ноутбука, звертайте увагу на репутацію Майстра або сервісу. Якщо ж заміну, Ви проводите самостійно, перегляньте хоча б відео розбору ноутбука вашої моделі на youtube.
Вдалого користування технікою

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner